листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2019 година


Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2019 година.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 15:15:59
Документ БР.: DOC_12294-105/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.