листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс На успех на Гтд Бетон-Штип ад Штип за период 01-01 до 31-03-2019г


BERZA 31-03-2019 .xls

Објавено на: 15.05.2019 14:10:58
Документ БР.: DOC_12294-97/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.