листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Гтд Бетон-Штип а.д.Штип образложение кон БУ за период 01-01 до 31-03-2019г.


3m2019-Berza Beton.Obrazl. .doc

Објавено на: 15.05.2019 14:10:58
Документ БР.: DOC_10191-303/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации