листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

бу за Жито караорман 01,01-31,03,2019


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-1.xls

Објавено на: 15.05.2019 14:37:08
Документ БР.: DOC_12294-100/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.