листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот неконсолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2019 година


Образложение за остварените резултати 01.01-31.03.2019 година.docx

Објавено на: 15.05.2019 15:30:59
Документ БР.: DOC_10191-310/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации