листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон билансот на успех 01.01.-31.03.2019


Коментар кон Б.У. 31.03.2019.docx

Објавено на: 15.05.2019 15:08:17
Документ БР.: DOC_10191-308/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации