листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2019


БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2019.xls

Објавено на: 15.05.2019 15:00:34
Документ БР.: DOC_12294-101/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.