листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран неконсолидиран биланс на успех 01.01.2019-31.03.2019


Биланс на успех 31.03.2019.xls

Објавено на: 15.05.2019 15:09:27
Документ БР.: DOC_12294-104/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.