листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01,01,2019-31,03,2019


31.03.2019.xlsx

Објавено на: 15.05.2019 15:40:00
Документ БР.: DOC_12294-107/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.