листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310319-080519-за Македонска берза.xls

Објавено на: 15.05.2019 15:58:13
Документ БР.: DOC_12294-109/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.