листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-31.03.2019


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-31.03.2019-.docx

Објавено на: 15.05.2019 15:58:16
Документ БР.: DOC_10191-313/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации