листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
КРАТКО ОБРАЗЛОЖЕНИЕ кон Финансиските извештаи – Биланс на успех – поединечни, неконсолидирани, неревидирани (01.01.2019 – 31.03.2019)


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 15.05.2019.pdf

Објавено на: 16.05.2019 08:15:08
Документ БР.: DOC_10191-314/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации