листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание


javen povik 2019.doc

Објавено на: 16.05.2019 14:12:59
Документ БР.: DOC_10109-80/2019
Урнек: Јавен повик за собрание