листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ


ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ.docx

Објавено на: 16.05.2019 14:11:51
Документ БР.: DOC_10109-79/2019
Урнек: Јавен повик за собрание