листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука  донесена на Собрание на акционери 16.05.2019


T1-1-1 Одлука за распределба на добивката по годишната сметка за 2018.doc

Објавено на: 16.05.2019 14:30:12
Документ БР.: DOC_12287-13/2019
Урнек: Распределба на добивка