листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на седница на Собранието на акционери на УНИБанка АД Скопје


Јавен повик за учество на седница на Собранието на акционери на УНИБанка АД Скопје.pdf

Објавено на: 17.05.2019 14:31:48
Документ БР.: DOC_10109-83/2019
Урнек: Јавен повик за собрание