листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери 17.05.2019 година


II-2 Одлука за распределба на добивката за 2018 година.doc

Објавено на: 17.05.2019 15:30:18
Документ БР.: DOC_12287-15/2019
Урнек: Распределба на добивка