листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Витаминка АД усвои одлука за избор на овластено ревизорско друштво


Предлог 2 за усвојување одлука за избор на овластено ревизорско друштво.pdf

Објавено на: 17.05.2019 16:03:47
Документ БР.: DOC_13285-122/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери