листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик 2019.pdf

Објавено на: 20.05.2019 14:43:46
Документ БР.: DOC_10109-86/2019
Урнек: Јавен повик за собрание