листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


јавен повик.pdf

Објавено на: 23.05.2019 14:22:14
Документ БР.: DOC_10109-90/2019
Урнек: Јавен повик за собрание