листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Предлог Одлуки за Собрание 2019.pdf

Објавено на: 28.05.2019 14:07:26
Документ БР.: DOC_13285-145/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери