листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen Povik za Sobranie 2019 


JAVEN POVIK ZA SOBRANIE juni 2019 godina.doc

Објавено на: 28.05.2019 14:24:38
Документ БР.: DOC_10109-101/2019
Урнек: Јавен повик за собрание