листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ.pdf

Објавено на: 31.05.2019 09:16:49
Документ БР.: DOC_12283-64/2019
Урнек: Други одлуки од собрание