листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2018 ГОД


Ревидиран Финансов Извештај.pdf

Објавено на: 31.05.2019 09:17:11
Документ БР.: DOC_12304-62/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи