листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2018 ГОДИНА


Ревидиран Консолидиран Финансиски Извештај.pdf

Објавено на: 31.05.2019 09:33:11
Документ БР.: DOC_12304-63/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи