листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

усвоени на редовното Годишно собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


4.2.Финансиски извештаи на Банката.pdf
6.1.Извештај на Друштвото за ревизија „Грант Торнтон“ ДОО Скопје за извршена ревизија на фин. извештаи на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 31.05.2019 15:19:01
Документ БР.: DOC_12304-65/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи