листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2019


3M konsolidiran 01.01-31.03.2019 (2).xls

Објавено на: 03.06.2019 08:44:29
Документ БР.: DOC_12294-122/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.