листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ – консолидирани, неревидирани (01.01.2019 – 31.03.2019)
 


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 31.05.2019 - консолидиран.pdf

Објавено на: 03.06.2019 08:44:34
Документ БР.: DOC_10191-338/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации