листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на Друштвото.pdf

Објавено на: 10.06.2019 08:35:55
Документ БР.: DOC_10187-20/2019
Урнек: Дивиденден Календар