листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 10.06.2019 08:36:07
Документ БР.: DOC_12291-13/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции