листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Konecni izvestai RZ Institut 2018 zz.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:10:49
Документ БР.: DOC_12304-70/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи