листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

ОДЛУКА

за исплата на дивиденда на Друштвото за 2018 година и утврдување на дивиденден календар


одлука за исплата на дивиденда и дивиденден календар.jpg

Објавено на: 11.06.2019 14:10:49
Документ БР.: DOC_10187-21/2019
Урнек: Дивиденден Календар