листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

ОДЛУКА 

За распределба на добивката за 2018 година


Одлука за распр. на добивката.jpg

Објавено на: 11.06.2019 14:10:49
Документ БР.: DOC_12287-25/2019
Урнек: Распределба на добивка