листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за оттуѓување на сопствени акции 07.06.2019 година


Одлука за оттуѓување на сопствени акции 07.06.2019.pdf

Објавено на: 11.06.2019 14:45:19
Документ БР.: DOC_12291-15/2019
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции