листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ


одлука за избор за можни ревизори_000069.pdf
одлука за измена на статут на друштвото_000068.pdf
ОДЛУКА ЗА МЕСЕЧЕН НАДОМЕСТ_000067.pdf
одлука за распределба на добивка_000070.pdf

Објавено на: 19.06.2019 14:18:18
Документ БР.: DOC_12283-83/2019
Урнек: Други одлуки од собрание