листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик Собрание на акционери


Javen povik Sobranie na akcioneri 2019.PDF
Odluka Sobranie na akcioneri 2019.PDF

Објавено на: 19.06.2019 14:37:47
Документ БР.: DOC_10109-113/2019
Урнек: Јавен повик за собрание