листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2018 година


Одлука за распределба на добивката 2018 година.pdf

Објавено на: 19.06.2019 15:59:49
Документ БР.: DOC_12287-30/2019
Урнек: Распределба на добивка