листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание.


Javen povik IDEVELOP - 2019.pdf

Објавено на: 27.06.2019 15:08:30
Документ БР.: DOC_10109-114/2019
Урнек: Јавен повик за собрание