листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за дивиденда ПИ Витаминка АД


ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ДИВИДЕНДА.doc

Објавено на: 01.07.2019 09:11:16
Документ БР.: DOC_10191-354/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации