листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за нето загуба


ODLUKA za neto zaguba.pdf

Објавено на: 12.07.2019 14:17:00
Документ БР.: DOC_12287-38/2019
Урнек: Распределба на добивка