листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 38 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:
 


Објава според член 38 од Правилата за котација.pdf

Објавено на: 24.07.2019 14:12:49
Документ БР.: DOC_10191-377/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации