листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01-30.06.2019


6 Месечни известувања- трговски друштва 30.06.2019 - природа на трошоци.xls

Објавено на: 30.07.2019 09:08:20
Документ БР.: DOC_26441-11/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.