листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Факом АД за период од 01.01.-30.06.2019 година


6 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 30.07.2019 09:55:04
Документ БР.: DOC_26441-12/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.