листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.06.2019 год.


Образложение кон неревидирани финансиски извештаи на 30.06.2019 год.doc

Објавено на: 30.07.2019 09:56:43
Документ БР.: DOC_10191-386/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации