листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани , неконсолидирани Финансиски извештаи за период од 01.01. до 30.06.2019 год. на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Неревидирани,неконсолидирани полугодишни финансиски извештаи за 2019.xls

Објавено на: 30.07.2019 14:10:32
Документ БР.: DOC_26441-13/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.