листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје известува за следната зделка со заинтересирана страна:


Известување за реализирана зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 30.07.2019 15:24:28
Документ БР.: DOC_26453-12/2019
Урнек: Зделка со заинтересирана страна