листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.06.2019.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 30.06.2019.xls

Објавено на: 31.07.2019 14:54:25
Документ БР.: DOC_26441-22/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.