листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечниот и консолидираниот финасиски извештај за периодот 01.01.2019-30.06.2019 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.06.2019 г..doc

Објавено на: 01.08.2019 14:25:59
Документ БР.: DOC_10191-403/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации