листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Полугодишен извештај 2019 година.


6-то Месечно известување-2019_мода.xls

Објавено на: 05.08.2019 09:30:40
Документ БР.: DOC_26441-30/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.