листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Известување за измените во органите на управување на Факом АД Скопје


Известување до јавноста за измени во органите на управување.pdf

Објавено на: 06.08.2019 14:16:10
Документ БР.: DOC_12285-53/2019
Урнек: Измени во органи на управување